Võimalusi perede majutamiseks

Hotell L´Ermitage asub kaunis ajaloolises Kassisaba asumis, mis on ümbritsetud roheliste parkide ja neis asuvate vahvate mänguväljakutega. Tegevusi Tallinnas jätkub nii vanematele kui ka lastele ning selleks leiab palju häid ideid lehelt: www.visittallinn.ee.

Allpoolt leiate meie hotellitoad, mis sobivad väiksematele ja suurematele peredele, kus peale seiklusrohket päeva aeg maha võtta ja puhata.

Standard klassi peretuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 1 lisavoodiga
Tubade suurus: 18 m2
Hotellis on kokku 7 standard klassi peretuba. Mõnusas toas on lisaks suurele voodile üks lahtikäiv tugitoolvoodi.

Ühendatavad toad
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 
Tubade suurus: 14-15 m2 X 2
Hotellis on 3 paari vaheuksega ühendatavat sandard klassi tuba. Ühes toas on lai kahekohaline voodi ja teises toas kaks eraldi voodit.
Nende tubade broneerimiseks palume hotelliga ühendust võtta e-maili või telefoni teel.

Superior peretuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga +beebivoodi
Tubade suurus: 31 m2
Kuni nejaliikmelise pere jaoks mõeldud mõnusas toas on lisaks suurele voodile kaks lahtikäivat tugitoolvoodit. Tuppa mahub lisaks olemasolevatele vooditele ka beebivoodi, mis on lastele vanuses kuni 3 aastat. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

Superior tuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 1 lisavoodiga
Tubade suurus: 23–30 m2
Hotellis on kokku 8 superior tuba, mis mahutavad kokku kuni 3 inimest. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

Superior saunaga tuba
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 1 lisavoodiga
Tubade suurus: 29 m2
Hotellis on kokku 3 saunaga superior tuba, kus on lisaks lahtikäiv tugitoolvoodi ning mis võimaldavad majutada kuni kolm inimest. Superior tubade varustusse kuuluvad lisaks: kaasaegne ja stiilne sisustus, istumisnurk, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer ja täiendavad kosmeetikatarbed.

Sviit L'Ermitage 
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodil + beebivoodi
Toa suurus: 60 m2
Sviidis L'Ermitage on: rõdu, eraldi magamis- ja elutuba,  lai voodi (200 cm), lahtikäiv diivan, mullivann, hommikumantel ja sussid, täiendavad kosmeetikatarbed, kohvi ja tee valmistamise võimalus, püksipress. 

Junior Sviit
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Toa suurus: 40 m2
Põhjamaise ja trendika interjööriga junior sviidi juurde kuuluvad veel rõdu, puhkenurk, lai voodi (200cm), vann, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Sviit saunaga
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Toa suurus: 55 m2
Saunaga sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegse sisustusega eraldi magamis- ja elutuba, lai voodi (200 cm), diivanvoodi, kirjutuslaud, saun, vann, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Kõikides hotellitubades on tasuta ja kiire traadita internetiühendus, minibaar, seif, dušš või vann, föön, TV, kirjutuslaud. 

🛏 Laia voodiga double tuba (voodi laius 180 cm)
🛏 Kahe eraldi voodiga twin tuba (voodi laius 90 cm) 

Lapsed kuni 3a k.a. tasuta; kuni 12a k.a. vanemate voodis tasuta, lisavoodis 13€/öö.
Lapsed vanuses 13-16a k.a lisavoodis 25 €/öö
Lisavoodid meie tubades on mugavad lahtikäivad tugitoolvoodid, mis asuvad avatult ohutult põrandaga samal tasapinnal.Vaata ka hotelli:
ERIPAKKUMISI SIIT