Sviidid

Hotelli L’Ermitage tubade valikusse lisanduvad 3 moodsalt sisustatud ning erinevate lisavõimalustega luksuslikku sviiti.

UUS Junior Sviit!
Modernses Junior sviidis on kõrge kvaliteediga mööbel ja valgusküllane interjöör ning rõdu, kust avaneb kaunis vaade Kassisaba asumile.
Toa suurus: 40 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Junior sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne ja stiilne sisustus, rõdu, istumisnurk, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

UUS Sviit!
Elegantsetes sviidis on eraldi elu- ja magamistuba, mis on sisustatud luksusliku mööbli ja tekstiiliga.
Toa suurus: 36 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Sviidi varustusse kuuluvad: uus kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

UUS saunaga Sviit!
Hotelli L’Ermitage kõige avaram sviit on sisustatud kaasaegselt ja luksuslikult. Saunaga sviidis on eraldi elu- ja magamistuba ning saunaga vannituba.
Toa suurus: 55 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 4 lisavoodiga
Saunaga sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Lisainfo ning tellimised müügiteenindusest:
numbrilt +372 6996 400 
või e-posti aadressil 
reservations at lermitagehotel dot ee