Sviidid


Eraldi magamis- ja elutoaga sviitides tekib kiusatus jääda Tallinna puhkama kauemaks. Põhjamaises meeleolus ruumikad toad on täis head disaini. Tavapärasele lisaks on siin ruumi ka kirjutuslauale.
Vannitoas ootavad lisaks vannile ka meigipeegel, hommikumantel ja sussid. Kõik sviidid on konditsioneeriga.

Sviit L'Ermitage
See on koht, kus sukelduda mugavusse ja luksusesse. Puhka, unista, tööta, saa kokku sõpradega, naera, armasta.
Sviit L'Ermitage on kahetoaline valgusküllane ja hedonistlik, suure vannitoa ja päevases päikesepaistes kümbleva rõduga.
Sviiti on võimalik ühendada kõrvaloleva superior numbritoaga. See on tuba, kust te ilmselt lahkuda ei raatsi. Õnneks ei jää seetõttu nägemata Tallinna sümbolid –piisab vaid aknast välja vaatamisest, et nautida vaadet Pika Hermanni tornile ja Toompeale.
Sviidis on lisaks ka kohvi- ja tee keetmise võimalus.
Toa suurus: 60 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Sviidis L'Ermitage on: eraldi magamis- ja elutuba, tasuta WiFi, minibaar, seif, mullivann, föön, lame-ekraaniga televiisor, kirjutuslaud, hommikumantel ja sussid, rõdu, kohvi / tee, püksipress.

Junior Sviit
Nautige suurlinlikku vabadust loftidest inspireeritud modernses junior sviidis.
Kosmopoliite rõõmustab korraga nii asukoht keset linna kui akendest ja rõdult avanev vaade vanale ja uninutavalt vaiksele Kassisaba asumile.
Toa suurus: 40 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Põhjamaise ja trendika interjööriga junior sviidi juurde kuuluvad veel puhkenurk, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Sviit
Tõeline kaasegase Tallinna kogemus algab hotelli uuest sviidist. Selle šikis põhjamaiselt elegantsetes elutoas saate nautida vaikust keset linnamelu. Vaid vaade akendest, mis raamivad pealinna saginat ja melu, annab märku teie asukohast. Sviidis on eraldi magamistuba, mis on samuti sisustatud kaasaegse disainmööbli ja tekstiilidega.
Toa suurus: 36 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Sviidi varustusse kuuluvad: uus kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

Saunaga Sviit
Dekadentlik ja sellest ise teadlik olles, on saunaga sviit Tallinna üks šikimaid ja loomingulisema atmosfääriga. L’Ermitagei kõige avaram sviit on sisustatud kaasaegselt, luksuslikult ja kaunilt. Saunaga sviidis on eraldi elu- ja magamistuba ning kaks vannituba (neist üks saunaga).
Toa suurus: 55 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 4 lisavoodiga
Saunaga sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.