Sviidid

Sviit L'Ermitage
On kahetoaline ruumikas ja luksuslik, suure vannitoa ja rõduga ning seda on võimalik ühendada kõrvaloleva Superior numbritoaga. Toast avaneb suurepärane vaade Pika Hermanni tornile ja Toompeale. Sviidis on lisaks ka kohvi- ja tee keetmise võimalus.
Toa suurus: 60 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Sviidis L'Ermitage on: eraldi magamis- ja elutuba, tasuta WiFi, minibaar, seif, mullivann, föön, lame-ekraaniga televiisor, kirjutuslaud, hommikumantel ja sussid, rõdu, kohvi / tee, püksipress.

UUS Junior Sviit
Modernses Junior sviidis on kõrge kvaliteediga mööbel ja valgusküllane interjöör ning rõdu, kust avaneb kaunis vaade Kassisaba asumile.
Toa suurus: 40 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Junior sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne ja stiilne sisustus, rõdu, istumisnurk, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

UUS Sviit
Elegantsetes sviidis on eraldi elu- ja magamistuba, mis on sisustatud luksusliku mööbli ja tekstiiliga.
Toa suurus: 36 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 2 lisavoodiga
Sviidi varustusse kuuluvad: uus kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, vann, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

UUS saunaga Sviit
Hotelli L’Ermitage kõige avaram sviit on sisustatud kaasaegselt ja luksuslikult. Saunaga sviidis on eraldi elu- ja magamistuba ning kaks vannituba (neist 1 saunaga).
Toa suurus: 55 m2
Maksimaalne külaliste arv: 2 + 4 lisavoodiga
Saunaga sviidi varustusse kuuluvad: kaasaegne sisustus, tasuta WiFi, minibaar, seif, föön, lameekraaniga televiisor, kirjutuslaud, meigipeegel, hommikumantel ja sussid, kohvi ja tee valmistamise võimalus, konditsioneer, täiendavad kosmeetikatarbed, püksipress, triikraud ja triikimislaud.

 


Lisainformatsioon:
telefon 6996 400
e-kiri: reservations@lermitagehotel.ee